coinformacje.pl/TRADE

Wiele osób uważa, że Bitcoin nie miał ostatnio dobrego okresu. Konsekwentne spadki ceny praktycznie od końca 2013 roku mogły odstraszyć część inwestorów, jednak w tym czasie cały ekosystem bardzo dynamicznie się rozwinął. Setki milionów dolarów zostało zainwestowanych w startupy rozwijające tę technologię, ilość dziennych transakcji w sieci rośnie z tygodnia na tydzień, a największe instytucje finansowe oraz państwa wyrażają nim żywe zainteresowanie.
[clear] Bitcoin w Polsce wzbudza również dużo emocji. Strona coinformacje.pl istnieje od maja 2015 roku. Od tego czasu zostało opublikowanych ponad 100 autorskich artykułów które wygenerowały ponad 500 000 tysięcy wyświetleń strony. Pokazuje to, że są osoby szukające rzetelnych informacji podanych w przystępnej formie.
[clear] trade
[clear] coinformacje.pl/TRADE to miejsce stworzone dla osób grających profesjonalnie czy hobbystycznie na giełdach  lub obserwujących kurs Bitcoin oraz walut kryptograficznych. Na stronie będzie znaleźć można analizy kursu, recenzje giełd, serwisów czy narzędzi przeznaczonych do handlu walutami kryptograficznymi,poradniki czy czat inwestorski na którym każdy będzie mógł się wymieniać swoimi spostrzeżeniami na temat kursu w czasie rzeczywistym.
[clear] Wszystko to pozwoli na przybliżenie oraz objaśnienie zawiłości handlu walutami kryptograficznymi i może przyczynić się do lepszego zrozumienia kursu Bitcoin.
[clear] Jest to dopiero początek i nowe funkcje oraz możliwości będą konsekwentnie dodawane więc warto mieć tę stronę w zakładkach.


Brakuje Ci materiałów na dany temat w języku polskim? Napisz w komentarzu lub na [email protected]

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts