Sprzedaj na BitBay, wypłać w bankomacie

Od dzisiaj możliwym będzie wypłacenie środków z BitBay w jednym z ponad sześciu tysięcy bankomatów za pośrednictwem telefonu. Z takiej możliwości będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy platformy, zarówno ci ze zweryfikowanym kontem jak i niezweryfikowanym.

Od dzisiaj możliwym będzie wypłacenie środków z BitBay w jednym z ponad sześciu tysięcy bankomatów za pośrednictwem telefonu. Z takiej możliwości będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy platformy, zarówno ci ze zweryfikowanym kontem jak i niezweryfikowanym.
[clear] Cały proces wygląda następująco:
Po zleceniu wypłaty z giełdy w bankomacie, otrzymujemy wiadomość email z kodem PIN oraz SMS z kodem. Następnie udajemy się do wybranego przez nas bankomatu (lista
bankomatów dostępna tutaj) i wybramy na ekranie opcję “Na Telefon”. Po przełączeniu się ekranu należy postępować zgodnie z instrukcjami czyli wpisać numer telefonu, PIN z wiadomości email oraz kod z wiadomości SMS. Po poprawnym wprowadzeniu danych będziemy mogli odebrać gotówkę.
[clear] bitbay_atm_3
[clear] Dostępnymi nominałami wypłat z bankomatów są 100, 200, 300, 500, 1000 oraz 2000 zł.
Wypłaty w bankomatach obsługiwane przez giełdę codziennie w godzinach 8:00 – 22:00.
Koszt wypłat to 10 zł (dla kwot 100 – 1000 zł) lub 20 zł (dla 2000 zł).
[clear] Dzięki takim udogodnieniom praktycznie nie musimy już korzystać z usług bankowych, aby nabyć lub sprzedać Bitcoiny w Polsce. Pokazuje to, że jednak mamy alternatywę jeśli chodzi o przechowywanie oraz używanie naszych środków w formie cyfrowej.

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts