HashFlare: Kopanie Ethereum w chmurze

Jeden z czołowych serwisów oferujących kopanie kryptowalut za pośrednictwem chmury poszerzył swoją ofertę o kontrakty Ether, tokenów obsługiwanych przez zyskującą coraz większą popularność sieć Ethereum.

Jeden z czołowych serwisów oferujących kopanie kryptowalut za pośrednictwem chmury poszerzył swoją ofertę o kontrakty Ether, tokenów obsługiwanych przez zyskującą coraz większą popularność sieć Ethereum.

[clear] Na HashFlare dostępne są roczne kontrakty dla generowania Ethereum bez ukrytych prowizji oraz bez kosztów związanych z założeniem konta. Przy zakupie kontraktu możemy w czasie rzeczywistym monitorować naszą moc obliczeniową i wybierać pomiędzy kilkoma poolami, aby znaleźć najbardziej odpowiadające nam parametry.

Na oficjalnej stronie widnieje informacja o starcie kontraktów w dniu 21 Marca 2016.

Dzięki poszerzeniu oferty o Ethereum, HashFlare wspiera obecnie trzy rodzaje kryptowalut: Bitcoin (sha256), oparte o Scrypt (np. Litecoin) oraz Ethereum. Przy zakupie mocy obliczeniowej Sha256 oraz Scrypt, kontrakty są dożywotnie.

[clear]
Datacenter HashFlare
Datacenter HashFlare
[clear] HashFlare jest częścią firmy HashCoins specjalizującej się w projektowaniu oraz tworzeniu sprzętu generującego kryptowaluty opartych o procesory ASIC.

 Rejestracja: HashFlare.io

przy wpisanie kodu rabatowego HF16ETHER12 otrzymujemy 12% zniżki

[clear] Ideą kopania w chmurze jest możliwość wynajęcia mocy obliczeniowej od serwisów oferujących takie usługi przez internet, dzięki czemu mamy możliwość generowania wybranych kryptowalut bez konieczności zakupu, konfiguracji oraz utrzymania specjalistycznych urządzeń w domu.

[clear]
Ceny Kontraktów
Ceny Kontraktów
[clear]

Możliwa jest inwestycja już od małych kwot i tylkko od nas zależy jaką moc zakupimy. Ceny wyglądają następująco:
$6.6 za 1MH/s przy SHA256, $2,2 przy 10GH/s przy Scrypt oraz $4,25 za 100KH/s w przypadku Ethereum. Aby wybrać najbardziej optymalną walutę możemy skorzystać z takich stron jak CoinWarz, gdzie po wprowadzeniu wszystkich danych takich jak dysponowana przez nas moc obliczeniowa oraz koszty prądu (w przypadku kopania w chmurze wynoszą one 0$) zostają nam zaprezentowane najbardziej opłacalne monety. Zestawienie jest obliczane na podstawie aktualnej trudności wydobycia danej monety oraz ceny rynkowej.
[clear] Rejestracja: HashFlare.io

przy wpisanie kodu rabatowego HF16ETHER12 otrzymujemy 12% zniżki
Dane Firmy:

 

bez reflinka: HashFlare


 

Coinformacje.pl nie gwarantuje zysków, a artykuł ma charakter informacyjny. Każdy inwestor przy zdecydowaniu się za zakup robi to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, aby inwestować tylko tyle ile jest się w stanie stracić.

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts
Read More

Przyspiesz swoje transakcje z ViaBTC

ViaBTC który jest obecnie największym poolem minningowym wspierającym Bitcoin Unlimited, ogłosił kolejną innowację. Ich nowa usługa to Akcelerator Transakcji pozwalającu uzytkownikom przyspieszyć nadane transakcje Bitcoin poprzez wprowadzenie ID transakcji oraz kodu captcha. Transaction Accelerator jest darmowy i dostępny dla każdego za pośrednictwem ich strony internetowej.