[ICO] GOLEM: Globalny Superkomputer

11.11.2016 rozpoczyna się przedsprzedaż tokenów zdecentralizowanego rynku dla mocy komputerowej o nazwie Golem.

11.11.2016 rozpoczyna się przedsprzedaż tokenów zdecentralizowanego rynku dla mocy komputerowej o nazwie Golem.

[clear] Golem Network Token (GNT) są elementem sieci Golem i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić elastyczność oraz pewną kontrolę nad przyszłą ewolucją projektu. Autorzy twierdzą, że w ciągu sześciu miesięcy sieć osiągnie pełną produktywność.

[clear] Golem jest nazywany Superkomputerem z uwagi na możliwość połączenia się za jego pośrednictwem z komputerami na całym świecie i korzystając z ich mocy obliczeniowej wykonywać badania naukowe, renderować grafiki czy nawet kopać inne waluty kryptograficzne. Innymi słowy nie będziemy musieli inwestować w sprzęt, ponieważ wszystko będziemy mogli zrobić zdalnie.
Twórcy zadbali również o możliwość zarobku na użyczaniu sprzętu dla innych.

[clear] Koncept światowego superkomputera zdaje się mieć wiele mocnych argumentów. Wiele osób posiada bardzo mocne maszyny których używa głównie do grania w coraz bardziej wymagające sprzętowo gry. Takie hobby nie należy jednak do najtańszych, więc przy pomocy Golema mogli by odpłatnie udostępniać swoją moc obliczeniową.

[clear] Międzynarodowy zespół wizjonerów oraz programistów na którego czele stoi nasz rodak, Julian Zawistowski pracuje nad tym pomysłem od kilku lat. Zbudowali działającą wersję Alpha , pierwszą wersję i model jak ewentualnie może wyglądać Golem w przyszłości.

[clear] Po latach pracy są gotowi przedstawić owoc swoich starań całemu światu.
Tokeny możemy kupić na STRONIE ICO. Zespół założył minimalny próg zbiórki na 150000ETH , a maksymalny na 820000ETH co przy obecnym kursie daje odpowiednio 1,5 oraz 8,2 miliona dolarów.
[break] Strona projektu: golemproject.net
S
trona ICO: golem.network/crowdfunding

[clear]

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts