Bitgoszcz – Nowy cykl spotkań o tematyce Bitcoin

Bitgoszcz to nowa inicjatywa mająca za zadanie szerzenie informacji o nowych technologiach na mapie kraju. W malowniczym miejscu z widokiem na Brdę oraz Operę Bydgoską będą miały miejsce spotkania na których zostaną poruszane bieżące tematy ze środowiska walut kryptograficznych, startupów czy inwestycji alternatywnych.

Bitgoszcz to nowa inicjatywa mająca za zadanie szerzenie informacji o nowych technologiach na mapie kraju. W malowniczym miejscu z widokiem na Brdę oraz Operę Bydgoską będą miały miejsce spotkania na których zostaną poruszane bieżące tematy ze środowiska walut kryptograficznych, startupów czy inwestycji alternatywnych. Na każdym z cyklicznych spotkań będzie można posłuchać oraz porozmawiać ze skrupulatnie dobranymi prelegentami oraz praktykami specjalizującymi się w danej dziedzinie. Organizatorzy działają w środowisku już ponad 4 lata dzięki czemu możemy mieć pewność co do jakości informacji tam przedstawianych.
[clear]

Przystań By
Przystań Bydgoszcz
[clear] Na spotkaniu mile widziani są wszyscy, bez względu na stopień znajomości takich technologii. Każde ze spotkań będzie poprzedzone krótką prezentacją omawiającą podstawy działania Bitcoina i Blockchain oraz wprowadzeniem ustaolny wcześniej temat przewodni.
[clear] Będzie to również świetne miejsce do pokazania swoich projektów przez startupy szerszej, ale mocno stargetowanej publiczności jak i możliwość znalezienia okazji inwestycyjnej przez inwestorów prywatnych jak i fundusze. Wszystko w przyjaznej, kreatywnej atmosferze.
[clear] Kiedy: 18.03.2016
GdzieTamka 2, 85-102 Bydgoszcz , Przystań Bydgoszcz
Biletyhttps://www.eventbrite.com/e/bitgoszcz-1-tickets-31942462766
Wydarzenie na FB:฿itgoszcz #1 – Bitcoin & Blockchain meetup

 


Wszystkie osoby oraz firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt pod adresem [email protected]

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts
Read More

Leksykon pojęć Blockchain od Ministerstwa Cyfryzacji

Ministerstwo Cyfryzacji w zeszłym roku uruchomiło Strumień „Blockchain i Kryptowaluty” w ramach programu „Od papierowej do cyfrowej Polski”. We współpracy między innymi z Polskiem Stowarzyszeniem Bitcoin oraz innymi aktywistami i przedsiębiorcami z pola walut kryptograficznych pracuje nad ustandaryzowaniem oraz badaniem realnych zastosowań tej technologii. W ramach programu miały miejsce między innymi otwarte konsultacje w sejmie oraz szereg spotkań z politykami.