Darmowe Bitconiowe karty od SpectroCoin

SpectroCoin.com w związku z nową ofertą zdecydował się na sponsorowanie ankiety online, która zostanie wykorzystana jako część pracy akademickiej badającej wpływ wiadomości medialnych na cenę Bitcoina.

W zeszłym miesiącu, SpectroCoin zaprezentował swoim klientom portfel obsługujący szereg walut FIAT takich jak EUR, USD, GBP, CHF, CZK, PLN czy NOK i dający możliwość ustawienia ich jako podstawową walutę rozliczeniową.  Do kompletu dołączyli wirtualną oraz fizyczną kartę debetową obsługującą USD, GBP oraz EUR które można zasilić bezpośrednio bitcoinami.

[clear] Jedną z głównych zalet tych kard jest bardzo niski koszt który wynosi jedynie 0,5USD za kartę wirtualną oraz 9USD za fizyczną co czyni obecnie karty SpectroCoin najtańszymi na rynku.

[clear] Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest obsługa szeregu walut dzięki czemu po zdeponowaniu bitcoinów na koncie przypisanym do karty, możemy automatycznie przemianować je na Złotówki ,EUR,USD, GBP, CHF, CZK,  NOK i wiele innych. Bardzo ułatwia to korzystanie z wirtualnych walut w życiu codziennym i umożliwia ominięcie szeregu prowizji koniecznych w przypadku zamieniania Bitcoina.

[clear] SpectroCoin.com w związku z nową ofertą zdecydował się na sponsorowanie ankiety online, która zostanie wykorzystana jako część pracy akademickiej badającej wpływ wiadomości medialnych na cenę Bitcoina. Ankieta będzie podstawą do swego rodzaju budowy  bitcoinowego słownika. Słowa te będą badane pod kątem wpływu na społeczność Bitcoin w przypadku, gdy zostają używane w kontekście walut kryptograficznych. Autorami badań są naukowcy z Instytutu Badań nad Infrormacjami z Leuven, Belgia.

[clear] Każdy, kto wypełni ankietę i zarejestruje się swoim adresem email otrzyma dostęp do darmowej, wirtualnej karty Bitcoin od SpectroCoin. Karty zostaną wydane na początku marca.

[clear]

Ankieta znajduje się pod linkiem: poll.spectrocoin.com.

[clear]

https://spectrocoin.com


W razie pytań odnośnie Bitcoinowych kart debetowych proszę pisać na [email protected]

 

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts