Ripple otwiera biuro w Londynie

Jest to wiadomość warta odnotowania, ponieważ Ripple ma teraz biura na trzech różnych kontynentach, łącząc cztery miasta z całego świata. Od teraz Europa, Ameryka północna oraz Australia jest na liście i firma może zacząć umacniać swoją pozycję w tych regionach.


Za każdym razem, gdy ma miejsce dyskusja na temat waluty która w przyszłości ma szansę wejść do mainstreamu, Ripple nie występuje w roli faworyta. Ripple nawet nie próbuje konkurować z innymi monetami ponieważ nie jest w żaden sposób zdecentralizowany, jest to scentralizowany system z prywatnym blockchainem. Mimo to projekt konsekwentnie rośnie i właśnie otworzył swoje biuro w Londynie, aby rozszerzyć swoje usługi w Europie.

[clear]


Otwarcie biura w stolicy Anglii jest bardzo dobrym posunięciem, ponieważ Londyn uważany jest za światowe centrum finansowe. Praktycznie każdy projekt z sektora finansowego, który myśli o globalnym działaniu ma otwarcie biura w londynie jako jeden z priorytetów

[clear]

Ripple CEO Chris Larsen:


“Jesteśmy podekscytowani naszą globalną ekspansją i otwarciem naszej siedziby w Lonydnie, jednym z najważniejszych centrów finansowych na świecie.

[clear] Ripple konsekwentnie rozwija swój protokół i z powodzeniem przemyca technologię blockchain i cały nowy ekosystem do świata finansów, które wyraża coraz większe zainteresowanie takimi rozwiązaniami. Jedni z najważniejszych partnerów ripple, włączając w to banki Fidor oraz Santander są zlokalizowane w Europie, a rozwiązania pozwalające na przesyłanie wartości bez granic geopolitycznych stają się coraz bardziej popularne w tym regionie.
[clear]

Czytaj: Dlaczego banki wolą Ripple od Bitcoin?

[clear] Może zdarzyć się tak, że Europejskie banki będą pierwszymi które zdecydują się na przeniesienie swojej infrastruktury do technologii blockchain. Biuro w londynie jest dopiero pierwszym krokiem w tym kierunku. O znajadywanie nowych partnerów oraz ekspansję będzie odpowiedzialna nowa dyrektor do spraw sprzedaży e Europie,  Patricia Pittomvils.

[clear] Jest to wiadomość warta odnotowania, ponieważ Ripple ma teraz biura na trzech różnych kontynentach, łącząc cztery miasta z całego świata. Od teraz Europa, Ameryka północna oraz Australia jest na liście i firma może zacząć umacniać swoją pozycję w tych regionach. Kolejnym kierunkiem wydaje się Azja, która bardzo dynamicznie się rozwija. Czekamy również na biuro w Polsce.

 

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts
Read More

Anglia liderem w adaptacji kryptowalut

Dokument opublikowany przez Angielski Departament ds. Nauki (UK Government Office for Science) zawiera najnowsze wyniki badań nad technologią rozproszonego rejestru, jaką jest blockchain. Rząd brytyjski wyróżnił osiem kroków do pełnej optymalizacji tego zagadnienia.