Emercoin otwiera centrum badawcze blockchain

Emercoin, firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań opartych o Blockchain zapowiedziała tworzenie centrum badawczego w którym skupią się na rozwijaniu oraz projektowaniu usług w tej technologii. Labolatorium ma powstać pod koniec tego roku.

Emercoin, firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań opartych o Blockchain zapowiedziała tworzenie centrum badawczego w którym skupią się na rozwijaniu oraz projektowaniu usług w tej technologii. Laboratorium ma powstać pod koniec tego roku.

[clear] Zespół będzie pracował zarówno nad udoskonalaniem już istniejących produktów spod szyldu Emercoin jak i opracowywał zupełnie nowe koncepcje. Dostaraczanie spersonalizowanych, szytych na miare rozwiązań oraz szukanie sposobów na wdrożenie ich w już istniejące usługi jest konieczne do przyszłej światowej ekspansji tej technologii.

[clear] Decyzja o utworzeniu takiego miejsca wydaje się być bardzo racjonalna z biznesowego punku widzenia, ponieważ umożliwi łatwiejsze nawiązywanie nowych kontaktów, przyczyni się do zwiększenia zainteresowania potencjalnych inwestorów oraz pomoże znaleźć utalentowanych specjalistów, niezbędnych przy wzroście firmy. Emercoin ma aspiracje być liderem w swojej dziedzinie i już teraz zapowiedzieli, że mają gotowych kilka projektów które zostaną zaprezentowane zaraz po otwarciu centrum badawczego.
[clear]
[clear] Emercoin nie tylko zajmuje się dystrybucją własnej waluty (EMC), ale stworzył cały ekosystem serwisów blockchainowych dedykowany biznesowi oraz klientom indywidualnym. EMCSSL jest systemem autoryzującym w internecie, nie wymagającym używania haseł, EMCDPO jest systemem umożliwiającym generowanie cyfrowych aktów własności oraz proste udowadnianie praw własności dla dóbr zarówno fizycznych jak i cyfrowych, EMCLNX jest zdecentralizowaną siecią reklamową działającą na zasadzie pay-per-click czy Magnet pełniący funkcję rozproszonego trackera torrentowego dla dzielenia się plikami w internecie, a jest to tylko kilka serwisów z portfolio Emercoin.
[clear] Takie serwisy jak większość podobnych działających na tej technologii zapewniają możliwość transferu pieniędzy oraz plików na całym świecie, o każdej porze i natychmiastowo.
[clear] EMC jest alternatywą oraz rywalem bitcoina. Poza wsparciem swojej waluty przez serwisy blockchainowe jak twierdzi Emercoin jest dużo lepszy od Bitcoina ponieważ jest znacznie bezpieczniejszy. Jest on swego rodzaju miksem PoW oraz PoS w przeciwieństwie do Bitcoin, który działa na zasadzie proof-of-work-only.

[clear] Otwarcie ośrodka badawczego napewno pozytywnie wpłynie na cenę która od momentu ogłoszenia partnerstwa Emercoin z usługą Microsoft Azure. Na chwilę obecną kapitalizacja rynku wynosi około 7 milionów dolarów co stanowi 0.1% kapitalizacji Bitcoina. Cena jednostkowa EMC jest w okolicach 0.0005BTC co nie wydaje się wygórowaną ceną jeśli weźmiemy pod uwagę strategię rozwoju oraz plany zespołu.


Adres: emercoin.com/

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts