Mercedes przejął bitcoinowy procesor płatności

PayCash jest spełniającym wszelkie wymogi prawne i uregulowanym w literze Luksemburskiego prawa procesorem płatności oferującym również rozwiązania oparte o kryptowaluty. Właśnie został przejęty przez Daimlera, właściciela między innymi marki Mercedes w celu wprowadzenia marki Mercedes Pay umożliwiającej płatności mobilne.

PayCash jest  spełniającym wszelkie wymogi prawne i uregulowanym w literze Luksemburskiego prawa procesorem płatności oferującym również rozwiązania oparte o kryptowaluty. Właśnie został przejęty przez Daimlera, właściciela między innymi marki Mercedes w celu wprowadzenia marki Mercedes Pay umożliwiającej płatności mobilne.

[clear] W wydanym dzisiaj press release, Bodo Uebber zasiadający w zarządzie Daimler AG skomentował ten ruch jako podstawę cyfrowej strategii jaką obiera koncern w najbliższych latach. Płatności mobilne będą ważną częścią planu ułatwienia dostępu do swoich usług i produktów.

 

[clear] PayCash zapewnia backendowe rozwiązania technologiczna oraz prawne w procesie implementacji walut wirtualnych do istniejących systemów płatniczych. Mają również w swoim portfolio terminale płatnicze z możliwością obsługi kryptowalut.

 

paycash

[clear] Daimler rozpoczął bardzo agresywną ekspansję na nowe dla niego rynki. Już teraz może pochwalić się przejęciem takich aplikacji jak car2go specjalizującej się w w wypozyczaniu za odpowiednią opłatą prywatnych samochodów oraz aplikacją taksówkarską mytaxi. W przyszłości, nieograniczone płatności mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na cały ekosystem płatności mobilnych.

[clear] Branża motoryzacyjna coraz śmielej sięga po waluty kryptograficzne, a na stanowisko lidera wychodzi USA. Na przykład w Teksasie, Austin ze względu na bardzo liberalne prawo traktujące o przewozach osób, zdecentralizowane aplikacje na wzór UBERa, takie jak Arcade City czy Cell 411 cieszą się bardzo dużo popularnością pozostawiając w tyle konkurencje.

[clear

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts
Read More

Przyspiesz swoje transakcje z ViaBTC

ViaBTC który jest obecnie największym poolem minningowym wspierającym Bitcoin Unlimited, ogłosił kolejną innowację. Ich nowa usługa to Akcelerator Transakcji pozwalającu uzytkownikom przyspieszyć nadane transakcje Bitcoin poprzez wprowadzenie ID transakcji oraz kodu captcha. Transaction Accelerator jest darmowy i dostępny dla każdego za pośrednictwem ich strony internetowej.