Mercedes przejął bitcoinowy procesor płatności

PayCash jest spełniającym wszelkie wymogi prawne i uregulowanym w literze Luksemburskiego prawa procesorem płatności oferującym również rozwiązania oparte o kryptowaluty. Właśnie został przejęty przez Daimlera, właściciela między innymi marki Mercedes w celu wprowadzenia marki Mercedes Pay umożliwiającej płatności mobilne.

PayCash jest  spełniającym wszelkie wymogi prawne i uregulowanym w literze Luksemburskiego prawa procesorem płatności oferującym również rozwiązania oparte o kryptowaluty. Właśnie został przejęty przez Daimlera, właściciela między innymi marki Mercedes w celu wprowadzenia marki Mercedes Pay umożliwiającej płatności mobilne.

[clear] W wydanym dzisiaj press release, Bodo Uebber zasiadający w zarządzie Daimler AG skomentował ten ruch jako podstawę cyfrowej strategii jaką obiera koncern w najbliższych latach. Płatności mobilne będą ważną częścią planu ułatwienia dostępu do swoich usług i produktów.

 

[clear] PayCash zapewnia backendowe rozwiązania technologiczna oraz prawne w procesie implementacji walut wirtualnych do istniejących systemów płatniczych. Mają również w swoim portfolio terminale płatnicze z możliwością obsługi kryptowalut.

 

paycash

[clear] Daimler rozpoczął bardzo agresywną ekspansję na nowe dla niego rynki. Już teraz może pochwalić się przejęciem takich aplikacji jak car2go specjalizującej się w w wypozyczaniu za odpowiednią opłatą prywatnych samochodów oraz aplikacją taksówkarską mytaxi. W przyszłości, nieograniczone płatności mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na cały ekosystem płatności mobilnych.

[clear] Branża motoryzacyjna coraz śmielej sięga po waluty kryptograficzne, a na stanowisko lidera wychodzi USA. Na przykład w Teksasie, Austin ze względu na bardzo liberalne prawo traktujące o przewozach osób, zdecentralizowane aplikacje na wzór UBERa, takie jak Arcade City czy Cell 411 cieszą się bardzo dużo popularnością pozostawiając w tyle konkurencje.

[clear

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts
Read More

Ripple otwiera biuro w Londynie

Jest to wiadomość warta odnotowania, ponieważ Ripple ma teraz biura na trzech różnych kontynentach, łącząc cztery miasta z całego świata. Od teraz Europa, Ameryka północna oraz Australia jest na liście i firma może zacząć umacniać swoją pozycję w tych regionach.