Karta Bitcoin od SpectroCoin

 

Europejski procesor płatności oraz giełda SpectroCoin pokazała jedną z pierwszych bitcoinowych kart. Możemy zdeponować na niej kryptowalute i wydawać te środki wszędzie tam, gdzie są akceptowane karty płatnicze.

Screen-Shot-2015-02-18-at-11.52.26-PM
SpectroCoin jest startupem mającym swoją siedzibę główną w Londynie, ale posiada również biura między innymi na Litwie, Łotwie czy Estonii. W promocji oraz wdrażaniu rozwiązań opartych o Bitcoin skupiają się na rynku środkowo oraz wschodnio europejskim który jest wciąż pomijany przez większość firm z tego sektora. Taka karta umożliwia łatwie wydawanie Bitcoinów co jest długoterminową inwestycją i na pewno sprawi, że kryptowaluty zyskają na popularności.

W rozmowie z BitcoinMagazine, prezez SpectroCoin Vytautas Karalevičius:

“Dla użytkowników SpectroCoin jest to dużo lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o wypłaty. Nie są dłużej uzależnieni od kart bankowych i nie muszą czekać aż przelew zostanie zaksięgowany, aby mogli wypłacić swoje środki co oznacza szybszą oraz dużo tańszą metodę zamiany bitcoinów w gotówkę.”

Aby zamówić taką kartę wystarczy wejść w panel klienta w serwisie SpectroCoin i kliknąć “Order Debit Card”. Po tym zostaniemy przekierowani na stronę gdzie będziemy musieli wypełnić wszystkie dany dotyczące wysyłki. Średni czas dostarczenia wynosi około tygodnia, a koszt to tylko €7. Po odebraniu karty możemy obsługiwać ją z poziomu konta na stronie SpectroCoin.

order

Nie ma żadnych prowizji jeśli chodzi o płacenie, lecz firma pobiera 1% za załadowanie karty bitcoinami. Jeśli chcemy wypłacić nasze monety w jakiejkolwiek walucie, musimy się przygotować na wydatek rzędu 2,75 Euro.

card

Maksymalną kwotą jaką możemy załadować naszą kartę jest €10,000, a wypłacić możemy maksymalnie €1,000 jeśli jesteśmy zweryfikowani. Dla niezweryfikowanych użytkowników kwoty te należy podzielić przez cztery. Wszystkie koszty oraz prowizje możemy zobaczyć na stronie spectrocoin fees

źródło: https://spectrocoin.com


478_412643885494574_1602751138_n
Stacje benzynowe Lukoil przyjmują Bitcoin

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts