Dowody na zestrzelenia MH-17 za 35000BTC

Samolot malezyjskich lini lotniczych został zestrzelony? Ostatnio została zamieszczona oferta sprzedaży prywatnego dochodzenia przeprowadzonego przez agencje detektywistyczną w sprawie katastrofy lotu MH-17.
Joker.buzz to miejsce, gdzie można sprzedać różne informacje za Bitcoin. Z racji tego, że obie strony transakcji pozostają całkowicie anonimowe, można tam znaleźć naprawdę interesujące oraz unikalne materiały. Ostatnio została zamieszczona oferta sprzedaży prywatnego dochodzenia przeprowadzonego przez agencje detektywistyczną w sprawie katastrofy lotu MH-17.[clear] Ewentualne negocjacje prowadzone będą tylko z potencjalnym kupcem, ale sprzedawca jest otwarty na ewentualne pytania od mediów oraz komentarze.jokerbuzz

[clear] Cena za całą dokumentacje dochodzenia zaczynała się od 2 milionów dolarów o równowartości 10000BTC. Obecnie cena wzrosła do 10 milionów (35000BTC) z uwagi na fakt, że doszedł do całej układanki niezaprzeczalny dowód katastrofy.

[clear] Agencja nie zamierza prezentować żadnych nowych dowodów poza przedstawionymi, więc musimy wierzyć im na słowo co przy takiej kwocie może być niewystarczające.

[clear] Cały proces wymiany informacji na Bitcoiny wygląda następująco:
Zainteresowany kupnem powinien skontaktować się z oferentem poprzez szyfrowany kopunikator Threema, gdzie sprzedający kryje się pod ID 8JX3Z4YT. Kupujący musi udowodnić, że posiada co najmniej 10% kwoty za pośrednictwem blockchain. Po wysłaniu adresu portfela bardzo łatwo możemy sprawdzić jakie środki aktualnie są tam zdeponowane. Kiedy obie strony dogadają się oraz udowodnią, że podchodzą poważnie do sprawy możliwe jest udostępnienie kilku informacji, aby rozwiać ewentualne wątpliwości kupującego.

[clear] W przypadku, gdy obie strony dojdą do porozumienia, kupujący przelewa środki na konto giełdy za co dostaje wystawione materiały. Po przeanalizowaniu oraz potwierdzeniu autentyczności informuje giełdę, że wszystko jest ok i sprzedający dostaje swoją zapłatę. Przy jakichkolwiek nieprawidłowościach w oferowanych materiałach, giełda jest w stanie cofnąć zapłatę i anulować całą transakcję.

crash

[clear] W opisie oferty możemy znaleźć co wchodzi w skład tajemniczej dokumentacji o jednej z najgłośniejszych katastrof lotniczych ostatnich miesięcy. Są to między innymi:
[clear]
 1. Sądowe badanie wraku, sztuk 1
 2. Wyniki dochodzenia patologicznego, sztuk 2
 3. Zapis rozmów telefonicznych agentów obcych wywiadów, sztuk 6
 4. Zapis wideo z BUK( system rakietowy ziemia-powietrze średniego dystansu) 15 minut
 5. Zapis audio rozmowy pomiędzy oficerem bojowym, a wojskowym pilotem.
 6. Niezależna weryfikacja autentyczności materiałów audio i wideo.
 7. Zdjęcia dokumentów potwierdzających zatrzymanie się agentów wywiadu w hotelu.
 8. Dodatkowe szczegóły odnośnie źródeł.
 9. Historia dochodzenia
 10. Materiały wideo ze świadkami wydarzenia
 11. Kopie nagrań świadków
 12. Informacje o agencie SBU (Ukraine Security Service) powiązanym z katastrofą MH17
 13. Informacje SBU (Ukraine Security Service) o działalności obcych agentów wywiadu
 14. Analizy ekspertów wojskowych nagrania wideo z systemu BUK
 15. ”Analizy ekspertów wojskowych nagrania audio pomiędzy oficerem, a wojskowym pilotem
 16. Zdjęcia, wideo oraz inne dokumenty

Oraz wiele innych
[clear]

Lot MH-17 Malezyjskich lini lotniczych wykonywał kurs z Amsterdamu do Kuala Lumpur. Podczas przelotu nad zachodnią ukrainą doszło do katastrofy, gdzie w wyniku rozbicia się zginęło ponad 298 osób. Od czasu katastrofy zarówno Rosja jak i Ukraina obwiniają się nawzajem o udział w tej katastrofie, jednak nadal brak jednoznacznych dowodów. Wyniki Holenderskiego dochodzenia będą znane w październiku 2015.
[clear] Czy należy ufać sprzedawcy tego raportu? Możemy tylko gdybać czy jest to naprawdę rewolucyjny raport zawierający niezaprzeczalne dowody zbrodni i boją się podpisać pod nim swoim nazwiskiem, czy tylko bardziej wyrafinowane oszustwo w którym pomysłodawcy chcą się szybko wzbogacić i uniknąć odpowiedzialności dzięki anonimowym charakterze transakcji. Tak czy inaczej takie projekty jak Wikileaks czy Joker.buzz powstałe dzięki Bitcoin wprowadzą całkowicie nowy standard dziennikarstwa. Teraz każdy będzie mógł podzielić się wrażliwymi materiałami bez obawy o pociągniecie do odpowiedzialności i możliwość pokazania szerszemu gronu jakie złe rzeczy mają miejsce na tym świecie
[clear]

Link do oferty – https://joker.buzz/item/18

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts
Read More

Bitcoin, a kryzys migracyjny

Bitcoin oraz alternatywne waluty kryptograficzne zanotowały olbrzymi wzrost w ostatnich latach. Ludzie wciąż poszukują alternatyw dla walut za którymi stoją rządy lub po prostu przestają ufać żadnym pośrednikom jeśli chodzi o przesyłanie pieniędzy w formie cyfrowej.
Read More

R3 prezentuje Corda – alternatywa dla blockchain?

Transakcje w platformie Corda mogą być potwierdzane przez dane podmioty bez angażowania niezwiązanych z operacją stron. Corda działa tylko w części w sposób zdecentralizowany. Kolejną różnicą jest możliwość wyboru przez użytkowników gdzie będą przetrzymywać dane. Mogą powierzyć je rozproszonemu rejestrowi lub przetrzymywać je w centralnym depozytorium.